Poznajmy się bliżej


Odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy Ci w zakresie wyboru odpowiedniej maszyny i pomożemy Ci w uruchomieniu biznesu od A do Z.

Co zyskasz
wybierając Motsler?

Doradztwo
Przed zakupowe

Oferujemy wsparcie i poradę przy trudnym wyborze odpowiedniej maszyny. Doradzimy Ci, jaką maszynę wybrać, dlaczego jest to właściwa decyzja, oraz jak będzie ona odpowiadać Twoim potrzebom.

365 Dni
bezpłatnego wsparcia

Przez rok od zakupu możesz skorzystać z darmowej aktualizacji oprogramowania, wsparcia technicznego i konsultacji dotyczących regeneracji filtrów, obsługi i pozyskiwania klientów

24 h/dobę
Dostępni dla Ciebie

Jesteśmy dostępni dla Ciebie od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 9 do 17 telefonicznie oraz przez całą dobę przez e-mail, WhatsApp, Signal, Messenger lub formularz kontaktowy. Zapraszamy do kontaktu.

Darmowa prezentacja

Prezentujemy nasze maszyny w ramach bezpłatnej konsultacji w Rzeszowie lub w dowolnym miejscu wyznaczonym przez Ciebie.

Unikatowe
promocje

Dodatkowo otrzymujesz serwis pogwarancyjny, promocje na kolejne maszyny oraz dostęp do części zamiennych w atrakcyjnych cenach

Praktyczne
szkolenie

W ramach współpracy otrzymasz od nas praktyczne szkolenie w zakresie obsługi maszyny, regeneracji filtrów DPF i marketingu.

Którą w końcu maszynę wybrać?

Masz już dość słuchania i czytania tekstów konkurencji typu:

  • Nasza maszyna jest najlepsza na świecie
  • Nasza maszyna jest innowacyjna
  • Wszystko w naszej maszynie jest profesjonalne
  • Nasza firma jest największa w Polsce, Europie, na Świecie
  • Tylko My, tylko u nas itp, itd….

Więc Dlaczego Maszyny Motsler?
Bo chcemy tego co Ty.

Bezawaryjności

Jakości

Skuteczności

Wydajności

I dlaczego w końcu My?

Jako wspólnicy Motsler i jednocześnie praktycy tworzymy małą firmą która zajmuje się produkcja, dystrybucją oraz usługami. Produkujemy maszyny do czyszczenia filtrów DPF, zajmujemy się dystrybucją urządzeń do regeneracji turbosprężarek oraz wykonujemy usługi związane z czyszczeniem filtrów DPF, oraz regeneracją turbosprężarek. Dzięki temu że jesteśmy małą firmą możemy poświecić Tobie dużo czasu aby Ci pomóc w rozpoczęciu biznesu jakim jest czyszczenie filtrów DPF czy regeneracja turbosprężarek. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniej praktyce jesteś w stanie już pierwszego dnia od podłączenia maszyny zacząć zarabiać.

Geneza powstania Motsler

Firma Motsler zrodziła się w 2022 roku. Niemniej jednak już w 2017 roku skonstruowaliśmy prawdopodobnie pierwszą w Polsce maszynę do czyszczenia filtrów DPF oraz oddaliśmy się temu poważnie poprzez regenerację filtrów DPF. Od 2017 roku aż do 2022 roku, nasza maszyna przechodziła liczne przemiany, zawsze kierując się priorytetami takimi jak oszczędność energii, ergonomiczność pracy, niezawodność, jakość, efektywność oraz wydajność.

W 2022 roku postanowiliśmy zawiązać spółkę, która nie tylko produkuje maszyny do czyszczenia filtrów DPF, ale robi to w odmienny sposób niż wszyscy inni. Naszym celem było zrozumienie, czego brakuje warsztatom posiadającym różnego rodzaju maszyny oraz jakie można wprowadzić udoskonalenia. Również wzięliśmy pod uwagę oczekiwania przyszłych klientów w odniesieniu do maszyn do czyszczenia DPF. W efekcie, przy ścisłej współpracy z warsztatami i serwisami samochodowymi, powstała seria maszyn Motsler SLR, doskonale spełniających wymagania stawiane przez operatorów tych urządzeń.

Nasza misja

Nasza pasja do branży motoryzacyjnej napędza naszą pracę. Tworzymy nie tylko urządzenia, ale i rozwiązania. Jesteśmy zespołem konstruktorów oraz pomysłodawców, którzy przekładają swoje doświadczenie i wiedzę na różne projekty. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego budujemy urządzenia dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologii.

Nasze wartości

Nasze korzenie tkwią w branży motoryzacyjnej od wielu lat, co skłania nas do tworzenia produktów o najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że każde urządzenie z naszej serii MOTSLER SLR jest wynikiem naszej własnej wiedzy i praktyki. Naszą satysfakcją jest rozwój naszych klientów i ich sukcesy, a także ciągłe doskonalenie naszych produktów dla szerokiej branży motoryzacyjnej.

Współpraca i rozwój

Jesteśmy otwarci na współpracę z partnerami biznesowymi, dostawcami oraz klientami. Nasze produkty są efektem wspólnych wysiłków i zaangażowania, a nasza wizja ciągłego rozwoju napędza nas do dalszych innowacji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub chciałbyś dokonać zakupu? Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś! jesteśmy gotowi by Ci pomóc. Skorzystaj z opcji telefonu, e-maila, WhatsApp, Signal, Messengera lub formularza – czekamy na Twój kontakt! Przed kontaktem z nami zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań. Kliknij tutaj i przejdź do FAQ.

Telefonicznie: PON-PT 9:00-17:00

+48 604 597 598

biuro@motsler.pl

Jesteśmy również na: